ru

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

ПРОДУКТ

Я вже пробував схожий продукт п'ять років тому, і це мене дуже розчарувало. Чому Shield працює краще?

Розроблене нами рішення є дуже інноваційним і не має собі рівних на ринку. Результати Shield були підтверджені і підтверджені незалежними лабораторіями з точки зору заочистительы від вірусів, забруднюючих речовин і алергенів, а також усунення запаху.

Чи є фільтри або інші витратні матеріали, які мені доведеться замінити?

Ні, Shield розрахований на тривалий термін служби, тому немає фільтрів або інших витратних матеріалів, які необхідно замінити, на відміну від традиційних очисників повітря.

Як довго прослужить очисник?

Ядро Shield було створене для забезпечення його оптимальної роботи впродовж трьох років. Після трьох років використання ми рекомендуємо замінити ядро, щоб ви могли підтримувати оптимальну ефективність Shield впродовж ще трьох років.

Яка тривалість роботи Shield в годинах роботи?

очисник довговічний. Усі його компоненти легко ремонтувати. JVD зобов'язується гарантувати, що запасні частини будуть доступні не менше 10 років. При нормальних робітниках умовах термін служби Core складає три роки, що означає більше 26 000 годин чистого, чистого повітря.

Скільки шуму видає Shield?

У безперервному режимі рівень шуму Shield складає менше 40 дБ, що еквівалентно навколишньому шуму. У режимі Boost він, природно, голосніше, щоб якнайшвидше усунути неприємності.

Чи є ризик для мого здоров'я?

Ні, Shield забезпечує оптимальну заочистительу від вірусів, забрудників і алергенів. Його відмінні результати були ретельно перевірені і протестовані незалежними лабораторіями, що також гарантує його повну нешкідливість. Крім того, він також відповідає найстрогішим стандартам.

Чи є матеріали Shield антибактеріальними?

Ні, хоча наш пристрій уловлюють і знищують більшість бактерій, захищаючи сам пристрій, а також оброблювану область.

ВИКОРИСТАННЯ

Скільки часу треба, щоб очистити повітря?

У Shield використовується запатентована інтелектуальна технологія, яка адаптується до розміру вашої кімнати. Для оптимальної заочистительы активуйте безперервний режим, щоб очищати повітря у вашій кімнаті впродовж 8 годин. У разі незвичайних подій (сильний запах або високий ризик зараження) активуйте режим Boost, щоб інтенсивно очищати повітря у вашій кімнаті.

Коли слід використати режим Boost?

У разі незвичайних подій (сильний запах або підвищений ризик зараження або забруднення) активуйте режим Boost для інтенсивного очищення повітря у вашій кімнаті.

Чи можу я використати свій Shield 24/7?

Так, Shield був розроблений з використанням запатентованої технології JVD®. Безперервний режим забезпечує оптимальне очищення впродовж 8 годин. Проте у разі постійних неприємностей (зони зі значними обмеженнями для здоров'я, стійкі запахи, зони з постійно високою відвідуваністю і т. Д.) Ви можете запрограмувати свій Shield на роботу 24/7.

Коли мені слід вимкнути Shield?

Необов'язково. Shield оброблятиме ваше повітря впродовж 8 годин підряд у безперервному режимі. У кінці цього циклу він автоматично перейде в сплячий режим.

Чи треба мені вимикати Shield, коли я від'їжджаю у відпустку?

Так. Щоб зменшити дію нашого продукту на довкілля, ми рекомендуємо вам запускати його тільки у вашій присутності. Коли прийдеш додому після відпустки переведіть його в режим Boost, щоб швидко відновити оптимальну заочистительу.

Де в кімнаті мені встановити Shield?

Shield очистить увесь об'єм повітря у вашій кімнаті під час циклу очищення. При цьому ваші меблі і конфігурація кімнати можуть перешкоджати оптимальному змішуванню повітря. Тому ми рекомендуємо вибрати центральне місце в кімнаті.

Скільки очистительов я можу встановити в одній кімнаті?

Все залежить від розміру кімнати. Наші пристрої автоматично адаптують своє лікування до певної області. Тому просто не забудьте вибрати відповідну область для кожного пристрою.

Чи можу я залишити Shield включеним на усю ніч, поки я сплю?

Так, немає причин не використати його ніччю. В цьому відношенні Shield практично не працює у безперервному режимі.

Чи є ризик для здоров'я чутливіших дітей?

Ні, навпаки. Наші пристрої забезпечують заочистительу, ідеально відповідну для дітей, за рахунок видалення забруднюючих речовин і алергенів з повітря, яким вони дихають.

Чи є небезпека для дітей, якщо я встановлюю Shield на рівні підлоги?

Ні, особливого ризику немає, окрім тих, які зазвичай пов'язані з будь-яким електричним пристроєм. Крім того, ви можете заблокувати свій очисник, щоб діти не могли грати з інтерфейсом.

Ні, особливого ризику немає, окрім тих, які зазвичай пов'язані з будь-яким електричним пристроєм. Крім того, ви можете заблокувати свій очисник, щоб діти не могли грати з інтерфейсом.

Так, тому що Shield вирішує не лише проблеми забруднення. Він усуває 100еприятностей в повітрі, таких як забруднення, неприємні запахи і алергени.

Я все ще відчуваю запах. Це чому? Чи є рішення?

Деякі запахи можуть відчуватися деякими людьми навіть в незначних кількостях. Якщо запах трапляється випадково, ви можете запустити Shield кілька разів в режимі Boost, щоб зменшити його помітність.

Не люблю запах. Можу я додати аромат?

Shield - пристрій з дуже високою продуктивністю. Видаляючи усі забрудники, віруси, алергени і запахи, він відтворює атмосферу, близьку до чистого повітря. Нюховий підпис чистого повітря спочатку може збивати з пантелику, тому що наші органи чуття неусвідомлено надають якийсь запах місцю. Будьте упевнені, ви дуже скоро звикнете дихати чистим повітрям.

Чи турбує лікування очистительом тварин?

Ні, навпаки. Наш пристрій знижує зміст феромонів в повітрі, що, у свою чергу, знижує стрес, що випробовується тваринами в приміщенні.

Чи підходить Shield людям, що страждають астмою?

Так. Насправді Shield рекомендується астматикам. Зменшуючи кількість алергенів і забруднюючих речовин в повітрі, Shield дозволяє їм почувати себе краще і допомагає зміцнити їх імунну систему.

ТЕХНОЛОГІЯ

Чи використовує Shield іонізацію?

Ні. JVD розробила власну технологію під назвою Smart Mineralization®. Ця технологія дозволяє запускати пристрій у присутності людей, на відміну від систем на основі іонізації.

Чи використовує Shield фільтрацію?

Ні. JVD розробила власну технологію під назвою Smart Mineralization®. Ця технологія пропонує оптимальне очищення повітря з часом, без необхідності замінювати фільтр кожні три місяці, на відміну від систем на основі фільтрації. Крім того, ядро, розраховане на трирічний термін служби, не вимагає складної переробки і не вимагає спеціального устаткування для його обслуговування.

Чи є Shield інновацією?

Так, на основі спостереження, що пропоновані на ринку рішення не дають задовільної відповіді на проблему. JVD розробила власну технологію під назвою Smart Mineralization® для досягнення безпрецедентних результатів. На наше рішення було подано декілька патентів.

Чи задовольняє Shield яким-небудь вимогам стандартів?

Так, наш пристрій відповідає найстрогішим стандартам, що гарантує його нешкідливість і дуже високий рівень продуктивності. Shield відповідає:

  • NF EN 16846-1 (характеристики і нешкідливість)
  • EN 1822 & amp; ISO 16897 (ефективність фільтрації)
  • NF B44 - 200 (ефективність відносно мікроорганізмів і алергенів)
  • ISO 16000-37 (ефективність відносно мікроорганізмів).

& nbsp;

Що таке NF B44 - 200?

NF B44 - 200 - це стандарт, який вимірює вплив очисників повітря на бактерії, пліснява, леткі органічні сполуки і алергени. Це один з самих усеосяжних стандартів, що гарантують якість очисників повітря.

Що таке EN 16846-1?

EN 16846-1 - це стандарт, який вимірює дію очисників повітря на групи хімікатів, а також їх нешкідливість.

Що таке EN 1822?

EN 1822 - це стандарт, який вимірює ефективність фільтрів, використовуваних в пристроях для обробки повітря. Він не оцінює якість очищеного повітря, яка залежить від багатьох інших чинників, у тому числі від повітряного потоку продукту.

Що таке EN 16897?

ISO 16897 - це стандарт, який вимірює дію очисників повітря на тверді частки (PM).

Що таке ISO 16000-37?

ISO 16000-37 - це стандарт, який вимірює вплив очисників повітря на бактерії і плісняву.

Чи ефективний Shield проти вірусів? COVID - 19 і його варіанти?

Так, наш пристрій захоплюють і знищують більшість вірусів. Він знижує мікробне навантаження, щоб обмежити інфекцію між людьми під час фази передачі вірусу по повітрю. Він не захищає від прямого контакту із забрудниками або бризками слини.

Чи викидає Shield які-небудь токсичні продукти?

Ні, наш пристрій був протестований незалежними лабораторіями на предмет нешкідливості.

Чи вбиває очисник комах?

Ні, комах він не вбиває.

Чи знищує Shield запахи?

Так, пристрій знищує запахи.

Як я можу бути упевнений, що моя кімната повністю очищена?

Наші пристрої були протестовані незалежними лабораторіями відповідно до найстрогіших стандартів. Високі рівні ефективності Shield гарантують, що ваша кімната буде повністю очищена. Крім того, ви також можете звернутися до команд JVD, які порадять вам кращі датчики якості повітря, якщо ви хочете відстежувати вплив вашого Shield на довкілля.

Скільки часу треба, щоб знищити вірус? бактерії?

Час може сильно розрізнятися залежно від вірусу і бактерій. У приміщенні, яке ми штучно завантажили сумішшю бактерій і вірусів, Shield зміг знищити усі ці забруднення менш ніж за 45 хвилин.

Якщо у когось в кімнаті є вірусна або бактерійна інфекція, що це означає для інших людей в кімнаті?

Shield знижує мікробне навантаження, щоб обмежити зараження між людьми під час фази поширення вірусу по повітрю. Він не захищає від прямого контакту із забрудниками або бризками слини. Ми рекомендуємо вам продовжувати наслідувати відповідні протоколи про стан здоров'я.

Післяпродажне обслуговування

Чи можна переробляти Shield?

Тут, в JVD, ми завжди прагнули розробляти якісні і довговічні продукти. Shield був створений, щоб поєднувати технічні характеристики з довговічністю. Його запасні частини будуть доступні не менше 10 років. Не соромтеся звертатися до наших команд JVD, щоб дізнатися, як продовжити термін служби вашого пристрою.

Яке обслуговування потрібно і як часто?

Ми рекомендуємо очищати екран і кришку один раз в місяць за допомогою серветки з мікрофібри. У нормальних умовах експлуатації наш пристрій не вимагає обслуговування впродовж перших трьох років. Після закінчення цього трирічного періоду просто заміните Ядро на нове.

Коли мені слід замінити ядро?

У нормальних умовах експлуатації наш пристрій не вимагає обслуговування впродовж перших трьох років. Після закінчення цього трирічного періоду просто заміните Ядро на нове. Якщо ви використовуєте свій очисник більше інтенсивно, спалахне індикатор, що повідомляє вас, коли прийшов час замінити ядро.